ثبت نام از متخصصین علاقه مند به اصلاح لایف استایل

ثبت نام از متخصصین علاقه مند به اصلاح لایف استایل

دعوت به همکاری از متخصصین تغذیه علاقه مند به اصلاح لایف استایل جامعه

دعوت به همکاری از متخصصین تغذیه علاقه مند به اصلاح لایف استایل جامعه

متخصصین و عزیزان فعال در حوزه تغذیه
     سلام

بسیار خرسندیم که شاهد علاقه مندی شما جهت مشارکت با مجموعه متدمن هستیم.
آرمان ما بهبود سبک تغذیه درست میان افراد جامعه و روش ما توانمندسازی و ارائه آموزش مجازی به کاربران گرامی در سراسر کشور است.
جهت تحقق آرمان فوق و به منظور گسترش حوزه فعالیت و چتر پوششی خود؛ مجموعه متدمن تصمیم دارد از ابزارهای موجود در فضای مجازی بهره برداری نماید.

لذا با نگاهی بلندمدت، علاقه مند به استفاده از دانش، تجربه و مهارت دلسوزانه شما متخصص گرامی هستیم تا از ترکیب گوهر درون شما و جدیدترین رفرنس های معتبر علمی تغذیه و رژیم درمانی در دنیا؛ ظرفیت های بالقوه ی مادی، معنوی و تجهیزاتی همه ی متخصصین عزیز را منسجم، هماهنگ و یکپارچه نموده و با بالفعل نمودن این ظرفیت ها صرف نظر از قرار داشتن آنها در هر نقطه ای از کشور عزیزمان ایران؛ در راه رسیدن به آرمان خود گام برداریم.

در ادامه از شما دعوت می کنیم با مطالعه این بخش با روش همکاری با مجموعه متدمن آشنا شده و سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام فرمائید.

تشریح روند همکاری مشترک

همکاران گرامی، مجموعه متدمن روندی شفاف و ساده را برای همکاری با شما در نظر گرفته است که شامل سه مرحله زیر می باشد:

     مرحله اول ثبت نام:

       متخصصین گرامی برای شروع فرآیند مشارکت لازم است تا شما عزیزان ابتدا در سایت ثبت نام فرمائید؛ لذا تیم پشتیبانی متدمن برای ثبت نام شما فرمی ساده و کامل را تدارک دیده اند. به دلیل شفافیت اکثر فیلدهای موجود در این فرم از ارائه توضیحات زیاد در مورد آنها پرهیز می کنیم و تنها به تشریح برخی از فیلدهای این فرم خواهیم پرداخت.
     شماره ثابت: 
       متخصص گرامی در این بخش باید شماره مطب یا محل کار خود را وارد فرمائید؛ البته در صورتی که به هر دلیلی امکان ارائه تلفن محل کار خود را ندارید می توانید شماره محل سکونت خود را نیز وارد فرمائید.
     آدرس دقیق:
       متخصص گرامی در این بخش باید آدرس مطب یا محل کار خود را وارد فرمائید؛ البته در صورتی که به هر دلیلی امکان ارائه آدرس محل کار خود را ندارید می توانید آدرس محل سکونت خود را نیز وارد فرمائید ولی حتما قید بفرمائید آدرس محل سکونت
     شماره نظام پزشکی:
       متخصص گرامی در این بخش باید حتما شماره نظام پزشکی خود را وارد فرمائید؛ شرط همکاری مجموعه متدمن با شما ارائه این شماره است؛ البته تیم پشتیبانی ما در مرحله احراز هویت نسبت به چک نمودن این شماره در سایت سازمان نظام پزشکی کشور اقدام خواهند نمود، لذا اگر فاقد شماره نظام پزشکی هستید و تمایل به همکاری با مجموعه متدمن دارید، باید نسبت به دریافت آن اقدام فرمائید.
     تحصیلات:
       متخصص محترم لطفا در این فیلد علاوه بر درج نوع مدرک تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس و ...) گرایش دقیق خود را نیز ذکر فرمائید، بعنوان مثال: "کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه"
     سوابق فعالیت: 
       متخصص گرامی در این فیلد از فرم لازم است تا نسبت به درج سوابق خود در سه حوزه زیر اقدام فرمائید:
        اول) مهارت های حرفه ای 
        دوم) سوابق متخصص
        سوم) مقالات و فعالیت های علمی
     توجه داشته باشید که در صفحه معرفی متخصصین بخش "لیست متخصصین همکار" نمونه هایی پر شده از این فیلد توسط همکاران شما موجود است که می تواند برای کمک به پر کردن این فیلد توسط شما مفید باشد.
     درباره خودتان:
       متخصص گرامی در این فیلد شما باید در مورد خود و ماهیت خدماتی که در آنها سابقه دارید توضیحاتی تکمیلی را ارائه فرمائید، این توضیحات باید حتما شامل دو مورد زیر نیز باشد: 
       اول) پیام سلامت محور شما
       پیام سلامت محور شما در اصل بیانگر دیدگاه شما نسبت به علم تغذیه و رویکرد شما در درمان بیماران است، بعنوان مثالی از پیام سلامت محور می توان به این متن اشاره نمود: "پیشگیری بهتر از درمان است، لذا با پیروی از اصول تغذیه درست؛ سلامت جسمی و روحی خود را تضمین نمائید." 
       دوم) تجهیزات
       همکاران گرامی در حوزه تغذیه اگر در مطب یا محل کار خود از تجهیزات یا دستگاه های لاغری و ... استفاده می کنید یا در حوزه مشاوره دستگاه های لاغری و ورزشی دارای تخصص و مدرک هستید و تجربه کار با این دستگاه ها را دارید حتما در این فیلد به آن اشاره فرمائید.
     آپلود مدارک:
       متخصصین محترم لازم است تا در این فیلد نسبت به بارگزاری عکس مدارک تحصیلی خود، پروانه مطب (در صورت وجود)، تصویری از خود در محل کارتان و کلیه اطلاعاتی که تمایل دارید کاربران سایت آنها را مشاهده کنند اقدام فرمائید.

     مرحله دوم ارزیابی و دسته بندی اطلاعات:

       متخصصین گرامی پس از انجام مرحله ثبت نام اولیه (تکمیل و ارسال فرم) توسط شما عزیزان؛ تیم کارشناسی مجموعه متدمن، نسبت به اعتبار سنجی و ارزیابی مدارک شما اقدام خواهد نمود.
       در طی مرحله دوم، کارشناسان مجموعه متدمن با کمک دستگاه های مرتبط نظارتی مانند سازمان نظام پزشکی کشور، وزارت بهداشت و ... به ارزیابی داده های ارسالی شما خواهند پرداخت و در صورت اطمینان یافتن از آنها نسبت به ساماندهی و ثبت اطلاعات شما در بایگانی همکاران مجموعه متدمن جهت مرحله سوم اقدام خواهند نمود.

     مرحله سوم عقد قرارداد همکاری مشترک:

       در مرحله سوم، تیم بازاریابی و مارکتینگ مجموعه متدمن به کمک اطلاعاتی که کارشناسان بخش پشتیبانی متدمن در مرحله دوم جمع آوری و سازماندهی نموده اند، برای عقد قرارداد همکاریبا شما متخصصین محترم تغذیه تماس می گیرند.
       در این مرحله بر روی روش های مختلف همکاری میان مجموعه متدمن با شما متخصصین تغذیه گرامی تبادل نظر صورت خواهد پذیرفت و پس از انجام توافقات مشترک، کارشناسان مجموعه متدمن نسبت به تنظیم یک قرارداد همکاری مشترک اقدام خواهند نمود.
       این قرارداد جهت امضا و تایید نهایی برای شما متخصص گرامی ارسال می گردد تا پس از امضا شما همکاران ما بتوانند سایر مراحل قانونی احتمالی جهت اخذ مجوزهای لازم برای فعالیتتان در سایت متدمن را از دستگاه های مربوطه اخذ کنند.
       توضیحات تکمیلی این بخش در طی تماس تلفنی همکاران بازاریابی و مارکتینگ مجموعه متدمن با شما متخصصین گرامی تغذیه به تفضیل بیان می گردد.

متخصصین محترم تغذیه 

       پس از انجام سه مرحله ساده فوق، مجموعه متدمن با افتخار می تواند از مشارکت شما همکار گرامی بعنوان یکی از متخصصین مجموعه خود بهره مند گردد.   

فرم ثبت نام متخصصان تغذیه و رژیم درمانی

لطفا با دقت و حوصله نسبت به ارسال کامل مدارک و سوابق خود برای مجموعه متدمن اقدام فرمائید.