سوالات خود را از متخصصین تغذیه مجموعه متدمن بپرسید

هدف ما تغییر و بهبود سبک زندگی شماست
لذا انجام فرآیند رژیم درمانی  در مجموعه متدمن برای شما کاربران گرامی در این چهارچوب و باتوجه به نیازها و شرایط واقعی شما انجام می گیرد.
مجموعه متدمن با نگاهی کامل به همه جنبه های زندگی ، کار و فعالیت روزانه شما زیر نظر بهترین متخصصین باتجربه کشور نسبت به تهیه و ارسال پکی کامل از اطلاعات و راهکارهای علمی جهت حل مشکل شما اقدام می نماید و در تلاش است با شناسایی علت اصلی و ریشه ای مشکل شما ، با ارائه آموزش های لازم ، توان شما را جهت حل مشکل ارتقا داده و از خودتان جهت کمک به خودتان استفاده کند، زیرا هیچ کسی بهتر از خودتان نمی تواند به شما کمک کند.
در نتیجه : 
           ارائه رژیم غذایی نیز تنها بخشی از فرآیند رو به جلوی شما کاربر گرامی برای بهبود سبک زندگی شماست.
امکان تنظیم رژیم درست و علمی بدون دانستن شرایط و اطلاعات بالینی ، تن سنجی ، بیماری ها  و دارو های مورد استفاده شما کاربر گرامی  وجود ندارد! 
اطلاعات شما ضامن حفظ سلامتی شماست و مجموعه متدمن با دریافت اطلاعات دقیق از شما در تلاش است رسالت خود را که تهیه و تنظیم یک رژیم علمی و اختصاصی برای شما است بصورت درست و دقیق انجام دهد.
از سوی دیگر مجموعه متدمن بجز رژیم در تلاش است با ارائه پکی علمی سطح دانش تغذیه ای شما کاربران گرامی را ارتقا دهد که این امر نیازمند آگاهی کامل از وضعیت و مشخصات شماست.
ما اطمینان میدهد کلیه مشخصات و اطلاعات شما نزد مجموعه متدمن کاملا محفوظ خواهد بود و از اینکه به ما اعتماد دارید از شما سپاسگزاریم.
از آنجایی که مجموعه متدمن از هیچ رژیم از پیش نوشته شده و آماده ای برای شما استفاده نمیکند و کلیه رژیم ها پس از بررسی دقیق شرایط شما توسط کارشناس تغذیه و بصورت تخصصی برای شخص شما تنظیم می شوند؛ لذا این پروسه و تنظیم رژیم غذایی کمی زمان بر خواهد بود.
همچنین این مجموعه ناچار است جهت در نظر گرفتن مشکلات مربوط به بیماری ها و داروهای مصرفی شما و سایر اطلاعاتی که باید در هنگام رژیم گرفتن به انها توجه فرمائید مقالات و مطالبی را با توجه به شرایط خاص شما آماده نموده و برای شما شخصی سازی نماید که این پروسه زمان بر می باشد.
در ابتدا یادآور می شوم که ما به شما یک پک علمی را ارائه می کنیم که یکی از قسمت های آن رژیم شماست، لذا هر بخش این پک در یک بازه زمانی و بسته به شرایط شما تکمیل و ارسال می گردد.
برخی اطلاعات و توصیه های اولیه و عمومی ممکن است بلافاصله پس از پرداخت وجه جهت مطالعه و بررسی در اختیار شما قرار داده شود.
اما
ارائه رژیم دقیق و علمی نیازمند مطالعه و بررسی دقیق وضعیت شما توسط متخصصین مجموعه متدمن است که این فرآیند بسته به نوع پک انتخابی شما و دقت شما در پروسه تکمیل فرم تغذیه (ثبت اطلاعات دقیق توسط شما) می تواند متفاوت باشد. 
در نتیجه اگر چه مجموعه متدمن در تلاش است تا در کمترین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمت به شما اقدام نماید اما ارائه این سطح از خدمات به تعداد کاربران معمولا  نیازمند زمانی ۲۴ ساعت و حداکثر زمان لازم جهت تکمیل پک برای شما ۷۲ ساعت خواهد بود. 
قطعا شما هم با این تفکر موافق هستید که دریافت خدمات درست بهتر از دریافت سریع خدمات ضعیف و غیر اصولی است.
مجموعه متدمن برای پاسخ به سوالات شما مکانیسم های گوناگونی را تدارک دیده است، تا در عین سهولت بتوانید به پاسخ سوالات خود دست یابید، این مکانیسم ها عبارتند از: 
۱) راحت ترین و سریع ترین مکانیسم استفاده از تلفن پشتیبانی سایت متدمن هست یعنی ۰۲۱۵۵۳۶۴۶۸۵ برای سوالات غیر تخصصی خودتون هست (سوالاتی در مورد مکانیسم کاری سایت ، مشکلات ، خطاها و ... این سوالات جنبه نباید ماهیت رژیم درمانی داشته باشند)
۲) اگر اهل شبکه های اجتماعی هستید می تونید از پیام رسان واتس آپ مجموعه هم برای دریافت پاسخ های غیر تخصصی خودتون استفاده کنید (سوالاتی در مورد مکانیسم کاری سایت ، مشکلات ، خطاها و ... این سوالات جنبه نباید ماهیت رژیم درمانی داشته باشند)
۳) استفاده از بخش پرسش و پاسخ سایت یعنی همین قسمت 
کاربران گرامی می توانند کلیه سوالات خودشون رو در مورد مسائل تخصصی و رژیم درمانی و دارویی و آزمایشگاهی از این بخش بپرسند (این امکان تنها ویژه افرادی است که در سایت ثبت نام کردند و فرم تغذیه خودشون رو تکمیل کردند و از طریق داشبورد تغذیه به این بخش هدایت می شوند، این افراد باید حتما کد کاربری خودشون رو برای سوال کردن وارد کنند)
۴) استفاده از کانال اینستاگرام مجموعه متدمن ، در کانال اینستاگرام مجموعه متدمن موضوعات مختلفی مطرح میشه که حالت عمومی دارند و شما کاربران گرامی می توانید در مورد اونها در کانال اینستاگرام ما سوال بپرسید و ما هم قطعا به شما پاسخ خواهیم داد
۵) مراجعه به فوتر سایت: در فوتر سایت متدمن دو صفحه خاص تدارک دیده شدند به نام های 
     ارائه پک های رژیم درمانی (جهت اشنایی شما با انواع پک های تغذیه ارائه شده در سایت و تفاوت های آنها)
     آموزش بهره‌گیری از امکانات سایت  (جهت آشنایی با عملکرد بخش های مختلف سایت و سوالات بسیار خاص و نکات ریز استفاده از سایت)
۶) استفاده از کلیپ های آموزشی کوتاه در صفحه ویدئو های آموزشی سایت

پرسش و پاسخ

کاربران گرامی لطفا سوالات تغذیه ای خود را از متخصصین رژیم درمانی مجموعه متدمن بپرسید ما پاسخ سوالات شما را در پروفایلتان بارگذاری می کنیم

کاربران گرامی می توانید در این بخش از سایت سوالات و نظرات خود را در ارتباط با مقالات یا مطالب سایت مطرح کرده و در مورد بخش های مختلف سایت اظهار نظر فرمائید لطفا توجه داشته باشید که اگر سوالات شما جنبه بسیار تخصصی باشد باید حتما عضو سایت بوده و پکیج فعال داشته باشید، اکنون شما می توانید با درج کد کاربری خود در فرم پرسش و پاسخ فوق و ارسال آن برای ما پاسخ سوالات خود را در پروفایل کاربری تان دریافت فرمائید.