دریافت مشاوره تغذیه

دریافت مشاوره تغذیه

ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی در زمینه تغذیه و رژیم درمانی

ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی در زمینه تغذیه و رژیم درمانی

شفاف سازی روند دریافت مشاوره از مجموعه متدمن

     مجموعه متدمن ضمن خوش آمد گویی به شما کاربران گرامی اعلام می کند با همکاری متخصصین تغذیه باتجربه و آگاه؛ اقدام به ارائه مشاوره های غیر حضوری در زمینه های مرتبط با تغذیه و رژیم درمانی (تغذیه، روانشناسی در تغذیه و ورزشی در تغذیه)نموده است.
لذا کاربران گرامی می توانند بسیار ساده، آسان و سریع کلیه سوالات و راهنمایی های مورد نیاز خود را در زمینه های فوق دریافت نموده و با بهره گیری از نظرات تخصصی و علمی کارشناسان ما با اطمینان گام بردارند. 
در ادامه سعی خواهیم نمود با تشریح مراحل دریافت مشاوره ، ضمن بررسی و شفاف سازی روند دریافت مشاوره به سوالات و ابهامات احتمالی شما نیز پاسخ دهیم، لذا لطفا با دقت و حوصله نسبت به مطالعه این بخش اقدام فرموده و در صورت ابهام در هر قسمت با تیم پشتیبانی ما با شماره ۰۹۳۶۴۰۸۹۸۹۸ تماس بگیرید.

تشریح روند دریافت خدمات مشاوره ای


     مرحله اول) تکمیل فرم درخواست مشاوره

     کاربران گرامی جهت دریافت خدمات مشاوره ای غیر حضوری لازم است تا در مرحله اول نسبت به تکمیل فرم درخواست مشاوره خود و ارسال آن اقدام فرمائید؛ این فرم از ۸ آیتم زیر تشکیل شده که پر نمودن ۴ آیتم آن اجباری است: 

     نام و نام خانوادگی  کاربری که درخواست مشاوره دارد (پر کردن این آیتم الزامی است)
     کد ملی  کاربری که درخواست مشاوره دارد (پر کردن این آیتم الزامی است)
     شماره موبایل  کاربری که درخواست مشاوره دارد (پر کردن این آیتم الزامی است)
     راه ارتباط  مشاوران مجموعه رژیم درمانی متدمن با کاربری که درخواست مشاوره دارد (پر کردن این آیتم الزامی است)
     شماره ثابت  کاربری که درخواست مشاوره دارد
     آدرس ایمیل  کاربری که درخواست مشاوره دارد
     انتخاب نوع مشاوره  درخواستی که شامل: تغذیه ، روانشناسی و ورزشی است
     درج توضیحات  مورد نظر کاربر (هر توضیحی که از نظر کاربر لازم است، مثلا ممکن است کاربری ذکر کند جهت مشاوره فقط عصر ها وقت دارد)

     کاربر گرامی پس از تکمیل فرم و زدن دکمه ثبت درخواست باید پیامی به شما نمایش داده شود مبنی بر اینکه "فرم با موفقیت ارسال شد" لذا در صورت عدم مشاهده این پیام لطفا ابتدا مجددا تلاش کنید و اگر مشکل رفع نشد با بخش پشتیبانی مجموعه متدمن تماس بگیرید.

     مرحله دوم) انجام هماهنگی های لازم قبل از مشاوره

     کاربران گرامی پس از ارسال درخواست شما از طریق فرم مشاوره غیرحضوری، تیم پشتیبانی متدمن با بررسی و آنالیز فرم؛ هماهنگی های لازم را جهت ارائه مشاوره غیرحضوری با شما و متخصصین مجموعه متدمن انجام می دهد؛ این هماهنگی ها عبارتند از: 

     اطمینان از صحت درخواست شما: 
       تیم پشتیبانی متدمن ابتدا باید اطمینان یابد که درخواست ارسال شما مورد تایید شما می باشد، سپس باید اطمینان یابد نوع مشاوره مورد درخواست شما، همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و سرانجام تیم ما اطمینان خواهند یافت که ارائه این مشاوره در حوزه چتر پوششی متدمن می باشد. (در مجموعه متدمن فقط خدمات مشاوره ای مرتبط با تغذیه توسط کارشناسان ارائه می گردد، مانند استرس و پرخوری، تناسب اندام و ورزش و ...)

     تعیین زمان مشاوره : 
       از آنجائی که هم کاربران گرامی و هم متخصصین مجموعه متدمن نیاز به بازه زمانی مشترکی جهت صحبت با هم دارند، لازم است ابتدا با توجه به محدودیت های زمانی طرفین هماهنگی های لازم صورت پذیرد. 

     دریافت حق مشاوره: 
       جهت اطمینان از تمایل قطعی کاربر برای دریافت مشاوره لازم است که قبل از انجام فرآیند مشاوره هزینه مشاوره توسط کاربران گرامی به حساب ارائه شده توسط تیم پشتیبانی متد من واریز گردد، این هزینه با توجه به نوع مشاوره مورد درخواست و تخصص مشاور ارائه دهنده خدمت و زمان مشاوره مورد درخواست کاربر متفاوت خواهد بود (مشاوره تغذیه با زمان تقریبی ۲۰ دقیقه ای ۸۰ هزار تومان).

شماره حساب واریز هزینه مشاوره:

       کاربران گرامی هزینه مشاوره باید فقط و فقط به شماره حساب ۰۲۲۰۰۵۳۴۴۶۰۰۱ بانک ملی یا شماره کارت ۸۰۷۳-۳۶۵۰-۹۹۸۱-۶۰۳۷ به نام سید مهدی اطیابی (صاحب امتیاز مجموعه متدمن) واریز گردد و مجموعه متدمن برای واریز مبلغ مشاوره به سایر حساب ها از خود کاملا سلب مسئولیت می کند. 

     مرحله سوم) دریافت مشاوره

     کاربران گرامی پس تکمیل مراحل فوق و جهت ارائه مشاوره، متخصصین مجموعه متدمن در بازه زمانی تعیین شده در مرحله دو با شما تماس می گیرند و زنجیره دریافت مشاوره شما به این شکل تمام خواهد شد.

     اما توجه به نکات زیر بسیار مهم است: 
       اگر به هر دلیلی نتوانستید در زمان تعیین شده با مشاور خود صحبت کنید حتما ۲ ساعت قبل از زمان تعیین شده مشاوره را لغو فرمائید. 
       اگر بعد از دریافت مشاوره تمایل به دریافت رژیم داشته باشید به شما بن تخفیف خرید تعلق خواهد گرفت که می توانید از آن جهت خرید پک خود استفاده نمائید.
       شما این امکان را دارید که یکبار قبل از دریافت مشاوره ، زمان مشاوره خود را بدون هزینه تغییر دهید. (مشروط بر هماهنگی ۲ ساعت قبل از دریافت مشاوره)
       اگر بدون هماهنگی قبلی مشاوره خود را لغو فرمائید، هزینه مشاوره بصورت کامل از شما کسر خوهد شد.
       لطفا با صبر و دقت نسبت به تکمیل فرم درخواست و ارائه پاسخ به کارشناسان تیم پشتیبانی اقدام فرمائید، تا مشاوره ای دقیق و موثر دریافت فرمائید.
       شما امکان دریافت مشاوره بصورت افلاین (از طریق واتس آپ) بصورت پیام های صوتی را با کارشناس تغذیه خود دارید (ویژه افرادی که خیلی مشغله دارند، جهت فعال سازی این امکان حتما در متن خود به مشاوره افلاین یا واتس آپی اشاره بفرمائید. 

فرم درخواست مشاوره


پر کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است


تماس تلفنی
ایمیل
واتساپ
کاربر گرامی برای اینکه بتونیم رژیم غذایی شما رو تنظیم کنیم نیاز به اطلاعات دقیق و کاملی از شما داریم، بر روی دکمه دریافت رژیم آنلاین کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو برای ما ارسال کنید تا متخصصین تغذیه ما رژیم غذایی شما را براتون تنظیم کنند. برای دریافت رژیم آنلاین کلیک کنید