قوانین و مقررات 

پذیرش قوانین و مقرارت سایت تغذیه متدمن


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مجموعه متدمن به دقت ملاحظه فرمایید :


ورود کاربران به وب‏‌سایت متد من هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی متدمن و سایر خدمات ارائه شده توسط متدمن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات متدمن است.


توجه داشته باشید که ثبت سفارش و رژیم نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین متدمن از سوی کاربر است.


لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج جدید، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


ثبت‌نام کاربر و ورود اطلاعات وی با رضایت کامل خود یا قیم قانونی او در سیستم انجام می‌شود و با توجه به وجود مکانیسم ارسال کد تائید عضویت به شماره موبایل کاربر و لزوم ورود این شماره در هنگام ثبت‌نام یا تکمیل پرسشنامه ثبت‌نام یا استفاده از سرویس‌های متدمن به‌منزله آگاهی و رضایت کامل کاربر و موافقت با قوانین و مقررات این مرکز است.


قوانین و مقرارات کلی حاکم بر مجموعه متدمن


۱.   کلیه اصول و رویه‏‌های متدمن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های متدمن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۲.   مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات متدمن اقدام کند.

۳.   خدمات ارایه شده در وب‌سایت، متدمن از مجموعه ها ، کارشناسان و متخصصین معتبر و رسمی، مجوزدار و قانونی تهیه و ارائه می‌شود، همچنین برخی متخصصین دارای مدارک تحصیلی که شماره نظام پزشکی نیز دارند با متدمن همکاری می‌کنند و خدمات خود را به‌واسطه این سایت اینترنتی، به صورت آنلاین ارائه می کنند. منظور از متخصصین، گروه دوم است، شخصی حقیقی یا حقوقی است که خدمات خود را در وب‌سایت متدمن عرضه می کند. که اعتبار تمامی افراد یا مجموعه های فوق توسط متدمن بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود. البته مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات ارائه شده بر عهده ارائه دهندگان خدمات است و ارائه خدمات از طریق سایت متدمن از ارائه دهندگان خدمات سلب مسئولیت نمیکند.

۴.  همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات متدمن، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط متدمن جزئی از اموال متدمن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار متدمن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای متدمن محفوظ می‏‌دارد.
علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط متدمن و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار متدمن است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای متدمن محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات متدمن، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.


۵.  مسئولیت صحت تمامی اطلاعات واردشده کاملاً بر عهده کاربر است، در صورت مشاهده هرگونه تناقض اطلاعات واردشده با اطلاعات واقعی کاربر، هیچ مسئولیتی بر عهده این سایت نیست.

کلیه اصول و رویه‏‌های متدمن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های متدمن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات متدمن اقدام کند.


خدمات ارایه شده در وب‌سایت، متدمن از مجموعه ها ، کارشناسان و متخصصین معتبر و رسمی، مجوزدار و قانونی تهیه و ارائه می‌شود، همچنین برخی متخصصین دارای مدارک تحصیلی که شماره نظام پزشکی نیز دارند با متدمن همکاری می‌کنند و خدمات خود را به‌واسطه این سایت اینترنتی، به صورت آنلاین ارائه می کنند. منظور از متخصصین، گروه دوم است، شخصی حقیقی یا حقوقی است که خدمات خود را در وب‌سایت متدمن عرضه می کند. که اعتبار تمامی افراد یا مجموعه های فوق توسط متدمن بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود. البته مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات ارائه شده بر عهده ارائه دهندگان خدمات است و ارائه خدمات از طریق سایت متدمن از ارائه دهندگان خدمات سلب مسئولیت نمیکند.


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات متدمن، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط متدمن جزئی از اموال متدمن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار متدمن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای متدمن محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط متدمن و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار متدمن است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای متدمن محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات متدمن، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.


مسئولیت صحت تمامی اطلاعات واردشده کاملاً بر عهده کاربر است، در صورت مشاهده هرگونه تناقض اطلاعات واردشده با اطلاعات واقعی کاربر، هیچ مسئولیتی بر عهده این سایت نیست.


قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی


متدمن ضمن دسترسی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، به آنها احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.


اطلاعات شما به‌صورت محرمانه در نزد ما حفظ‌شده و دسترسی به پرونده شما صرفاً توسط شخص شما یا حکم قضایی از دادگاه امکان‌پذیر است. هیچ شخصی بدون اجازه شما از روند درمان شما مطلع نخواهد شد. شما در هر زمان می‌تواند به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشد.


در زمان استفاده از سایت metodeman.ir ، ما یک سری اطلاعات از شما دریافت می کنیم و تیم ما می تواند از این اطلاعات با حفظ حریم خصوصی شما استفاده کند.۴.  داده های شخصی شما شامل اطلاعاتی است که ما می توانیم بوسیله انها شما را بصورت مستقیم یا غیر مستقیم شناسایی کنیم است مانند: نام کامل ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، شناسه دستگاه ، برخی از کوکی ها و شناسه های شبکه و ...

داده های شخصی شما شامل اطلاعاتی است که ما می توانیم بوسیله انها شما را بصورت مستقیم یا غیر مستقیم شناسایی کنیم است مانند: نام کامل ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، شناسه دستگاه ، برخی از کوکی ها و شناسه های شبکه و ...


متدمن ضمن دسترسی به اطلاعات خصوصی شما حق استفاده از این اطلاعات را جهت اطلاع رسانی یا برقراری تماس با شما برای مجموعه خود محفوظ و لازم می داند. .


۲.  اطلاعات شما به‌صورت محرمانه در نزد ما حفظ‌شده و دسترسی به پرونده شما صرفاً توسط شخص شما یا حکم قضایی از دادگاه امکان‌پذیر است.
هیچ شخصی بدون اجازه شما از روند درمان شما مطلع نخواهد شد.
شما در هر زمان می‌تواند به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشد.

۳.  در زمان استفاده از سایت metodeman.ir ، ما یک سری اطلاعات از شما دریافت می کنیم و تیم ما می تواند از این اطلاعات با حفظ حریم خصوصی شما استفاده کند.

۴.  داده های شخصی شما شامل اطلاعاتی است که ما می توانیم بوسیله انها شما را بصورت مستقیم یا غیر مستقیم شناسایی کنیم است مانند: نام کامل ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، شناسه دستگاه ، برخی از کوکی ها و شناسه های شبکه و ...

قوانین دریافت خدمات تغذیه ای

قوانین و مقررات مربوط به دریافت خدمات تغذیه ای از سایت

۱. هر کاربر مجاز به ساختن فقط یک حساب کاربری است و هر فرد نیز می‌بایست با شماره موبایل خود ثبت‌نام نماید. لذا فاکتور مبلغ پرداخت شده نیز به شماره موبایلی که در سایت وارد میکنید تعلق میگیرد.

۲. مدت زمان ارسال خدمات برای شما کاربران گرامی بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت می باشد، این بدان معناست که از زمان تایید واریز وجه تا زمان دریافت خدمات از متخصصین و ... حداکثر بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان نیاز خواهد بود.
اگر این زمان دریافت خدمت شما بیش از این طول بکشد شما این حق را خواهید داشت که طی تماس با واحد پشتیبانی سایت مبلغ پرداختی خود را از طریق همان شماره حساب یا کارت واریزی پس بگیرید.

۳. مسیرهای ارتباطی میان ما و شما بر اساس مسیرهای تعریف شده و مشخص مندرج در بخش تماس با ما سایت می باشد و تیم متدمن رسما اعمام می کند هیچ کانال ارتباطی یا شماره تماس دیگری را به رسمیت نمی شناسد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

۴. متدمن خدماتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال نیز به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

۵. به هر شکل از این توافق نامه پیروی نکنید ؛ شما محکوم هستید و جرم خود را پذیرفته اید.

۶. اگر شما اطلاعات این سایت را هر منبعی دانلود کنید باز هم قوانین ما بر قوانین انها حاکم است.

۷. وقتی از این سایت استفاده می کنید باید قبول کنید که از ان فقط جهت مقاصد شخصی خود استفاده کنید و نه مقاصد تجاری و کسب و کار خود و استفاده از این سایت فقط جهت خودتان است نه دیگران ؛ محتوای آنرا در وب سایت یا جای دیگر قرار نمی دهید؛ از ان کپی برداری ، الگو برداری ؛ بازسازی ، به روز رسانی یا ترجمه نمی کنید و هر کدام از این فعالیت ها را بدون توافق با ما انجام دهید محکوم هستید.

۸. در صورت تغییر اطلاعات، کاربر می‌بایست نسبت به به‌روزرسانی آن اقدام و یا از طریق تماس تلفنی با خدمات متدمن درخواست نماید، در غیر این صورت این سایت از هرگونه مسئولیت و خطای ناشی از سهل انگاری کاربر مبرا است.

۹. در صورت انصراف پیش از دریافت رژیم غذایی ۱۰% از هزینه کسر و مابقی آن به شماره کارتی که توسط آن هزینه پرداخت‌شده عودت داده می‌شود، در صورت انصراف پس از دریافت رژیم غذایی، هزینه مسترد نخواهد شد.البته در مواردی که کاربر علاوه بر رژیم از بسته های تکمیلی اطلاعاتی در پک های اقتصادی ، انتخابی یا لاکچری نیز استفاده نموده باشد هزینه این خدمات نیز از وی کسر خواهد شد و سپس مابقی مبلغ به شماره کارتی که توسط آن هزینه پرداخت‌شده عودت داده می‌شود

هر کاربر مجاز به ساختن فقط یک حساب کاربری است و هر فرد نیز می‌بایست با شماره موبایل خود ثبت‌نام نماید. لذا فاکتور مبلغ پرداخت شده نیز به شماره موبایلی که در سایت وارد میکنید تعلق میگیرد.

۲. مدت زمان ارسال خدمات برای شما کاربران گرامی بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت می باشد، این بدان معناست که از زمان تایید واریز وجه تا زمان دریافت خدمات از متخصصین و ... حداکثر بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان نیاز خواهد بود.
اگر این زمان دریافت خدمت شما بیش از این طول بکشد شما این حق را خواهید داشت که طی تماس با واحد پشتیبانی سایت مبلغ پرداختی خود را از طریق همان شماره حساب یا کارت واریزی پس بگیرید.

۳. مسیرهای ارتباطی میان ما و شما بر اساس مسیرهای تعریف شده و مشخص مندرج در بخش تماس با ما سایت می باشد و تیم متدمن رسما اعمام می کند هیچ کانال ارتباطی یا شماره تماس دیگری را به رسمیت نمی شناسد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

۴. متدمن خدماتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال نیز به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

۵. به هر شکل از این توافق نامه پیروی نکنید ؛ شما محکوم هستید و جرم خود را پذیرفته اید.

۶. اگر شما اطلاعات این سایت را هر منبعی دانلود کنید باز هم قوانین ما بر قوانین انها حاکم است.

۷. وقتی از این سایت استفاده می کنید باید قبول کنید که از ان فقط جهت مقاصد شخصی خود استفاده کنید و نه مقاصد تجاری و کسب و کار خود و استفاده از این سایت فقط جهت خودتان است نه دیگران ؛ محتوای آنرا در وب سایت یا جای دیگر قرار نمی دهید؛ از ان کپی برداری ، الگو برداری ؛ بازسازی ، به روز رسانی یا ترجمه نمی کنید و هر کدام از این فعالیت ها را بدون توافق با ما انجام دهید محکوم هستید.

۸. در صورت تغییر اطلاعات، کاربر می‌بایست نسبت به به‌روزرسانی آن اقدام و یا از طریق تماس تلفنی با خدمات متدمن درخواست نماید، در غیر این صورت این سایت از هرگونه مسئولیت و خطای ناشی از سهل انگاری کاربر مبرا است.

۹. در صورت انصراف پیش از دریافت رژیم غذایی ۱۰% از هزینه کسر و مابقی آن به شماره کارتی که توسط آن هزینه پرداخت‌شده عودت داده می‌شود، در صورت انصراف پس از دریافت رژیم غذایی، هزینه مسترد نخواهد شد.البته در مواردی که کاربر علاوه بر رژیم از بسته های تکمیلی اطلاعاتی در پک های اقتصادی ، انتخابی یا لاکچری نیز استفاده نموده باشد هزینه این خدمات نیز از وی کسر خواهد شد و سپس مابقی مبلغ به شماره کارتی که توسط آن هزینه پرداخت‌شده عودت داده می‌شود

مدت زمان ارسال خدمات برای شما کاربران گرامی بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت می باشد، این بدان معناست که از زمان تایید واریز وجه تا زمان دریافت خدمات از متخصصین و ... حداکثر بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان نیاز خواهد بود. اگر این زمان دریافت خدمت شما بیش از این طول بکشد شما این حق را خواهید داشت که طی تماس با واحد پشتیبانی سایت مبلغ پرداختی خود را از طریق همان شماره حساب یا کارت واریزی پس بگیرید.


مسیرهای ارتباطی میان ما و شما بر اساس مسیرهای تعریف شده و مشخص مندرج در بخش تماس با ما سایت می باشد و تیم متدمن رسما اعمام می کند هیچ کانال ارتباطی یا شماره تماس دیگری را به رسمیت نمی شناسد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.


متدمن خدماتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال نیز به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.


به هر شکل از این توافق نامه پیروی نکنید ؛ شما محکوم هستید و جرم خود را پذیرفته اید.


اگر شما اطلاعات این سایت را هر منبعی دانلود کنید باز هم قوانین ما بر قوانین انها حاکم است.


وقتی از این سایت استفاده می کنید باید قبول کنید که از ان فقط جهت مقاصد شخصی خود استفاده کنید و نه مقاصد تجاری و کسب و کار خود و استفاده از این سایت فقط جهت خودتان است نه دیگران ؛ محتوای آنرا در وب سایت یا جای دیگر قرار نمی دهید؛ از ان کپی برداری ، الگو برداری ؛ بازسازی ، به روز رسانی یا ترجمه نمی کنید و هر کدام از این فعالیت ها را بدون توافق با ما انجام دهید محکوم هستید.


در صورت تغییر اطلاعات، کاربر می‌بایست نسبت به به‌روزرسانی آن اقدام و یا از طریق تماس تلفنی با خدمات متدمن درخواست نماید، در غیر این صورت این سایت از هرگونه مسئولیت و خطای ناشی از سهل انگاری کاربر مبرا است.


در صورت انصراف پیش از دریافت رژیم غذایی ۱۰% از هزینه کسر و مابقی آن به شماره کارتی که توسط آن هزینه پرداخت‌شده عودت داده می‌شود، در صورت انصراف پس از دریافت رژیم غذایی، هزینه مسترد نخواهد شد.البته در مواردی که کاربر علاوه بر رژیم از بسته های تکمیلی اطلاعاتی در پک های اقتصادی ، انتخابی یا لاکچری نیز استفاده نموده باشد هزینه این خدمات نیز از وی کسر خواهد شد و سپس مابقی مبلغ به شماره کارتی که توسط آن هزینه پرداخت‌شده عودت داده می‌شود


تفاهم نامه همکاری

۱. رژیم غذایی خود را به‌صورت صحیح و طبق برنامه ارائه‌شده انجام دهید و در صورت عدم انجام قسمتی از آن و خارج شدن از برنامه به کارشناس سایت یا بخش پشتیبانی ما اطلاع دهید تا جایگزینی برای شما ارائه نماید.


۲. هرگونه تغییر در شرایط خود مانند تغییر در مصرف دارو، مصرف مکمل‌های خاص، داروهای گیاه و ... را به ما اطلاع دهید.


۳. درمان‌های پزشکی خود را به کارشناس تغذیه ما و قرار گرفتن تحت رژیم درمانی را به پزشک خود اطلاع دهید.


۴. در صورت پیش آمدن هرگونه مشکل در سلامت خود، کارشناس تغذیه و پزشک خود را مطلع نمایید.


۵. در صورت تجویز مکمل فقط به همان میزان و مدت معین مصرف کنید و به‌ صورت خودسرانه مصرف مکمل را ادامه ندهید و در صورت نیاز به ادامه مصرف مکمل حتماً با کارشناسان تغذیه سایت هماهنگ نمایید.


۶. این رژیم غذایی مخصوص شرایط کنونی شماست، از توصیه آن به دیگران خودداری نمایید، زیرا با توجه به شرایط افراد نوع رژیم مورد نیاز آنها نیز تغییر می‌کند و اثرات متقابل غذا و دارو و مکمل‌های مصرفی نیز باید در رژیم غذایی هر کاربر بصورت خاص مورد توجه قرار گیرد.

رژیم غذایی خود را به‌صورت صحیح و طبق برنامه ارائه‌شده انجام دهید و در صورت عدم انجام قسمتی از آن و خارج شدن از برنامه به کارشناس سایت یا بخش پشتیبانی ما اطلاع دهید تا جایگزینی برای شما ارائه نماید.

هرگونه تغییر در شرایط خود مانند تغییر در مصرف دارو، مصرف مکمل‌های خاص، داروهای گیاه و ... را به ما اطلاع دهید.


۳. درمان‌های پزشکی خود را به کارشناس تغذیه ما و قرار گرفتن تحت رژیم درمانی را به پزشک خود اطلاع دهید.


۴. در صورت پیش آمدن هرگونه مشکل در سلامت خود، کارشناس تغذیه و پزشک خود را مطلع نمایید.


۵. در صورت تجویز مکمل فقط به همان میزان و مدت معین مصرف کنید و به‌ صورت خودسرانه مصرف مکمل را ادامه ندهید و در صورت نیاز به ادامه مصرف مکمل حتماً با کارشناسان تغذیه سایت هماهنگ نمایید.


۶. این رژیم غذایی مخصوص شرایط کنونی شماست، از توصیه آن به دیگران خودداری نمایید، زیرا با توجه به شرایط افراد نوع رژیم مورد نیاز آنها نیز تغییر می‌کند و اثرات متقابل غذا و دارو و مکمل‌های مصرفی نیز باید در رژیم غذایی هر کاربر بصورت خاص مورد توجه قرار گیرد.

هرگونه تغییر در شرایط خود مانند تغییر در مصرف دارو، مصرف مکمل‌های خاص، داروهای گیاه و ... را به ما اطلاع دهید.


درمان‌های پزشکی خود را به کارشناس تغذیه ما و قرار گرفتن تحت رژیم درمانی را به پزشک خود اطلاع دهید.


در صورت پیش آمدن هرگونه مشکل در سلامت خود، کارشناس تغذیه و پزشک خود را مطلع نمایید.


در صورت تجویز مکمل فقط به همان میزان و مدت معین مصرف کنید و به‌ صورت خودسرانه مصرف مکمل را ادامه ندهید و در صورت نیاز به ادامه مصرف مکمل حتماً با کارشناسان تغذیه سایت هماهنگ نمایید.


این رژیم غذایی مخصوص شرایط کنونی شماست، از توصیه آن به دیگران خودداری نمایید، زیرا با توجه به شرایط افراد نوع رژیم مورد نیاز آنها نیز تغییر می‌کند و اثرات متقابل غذا و دارو و مکمل‌های مصرفی نیز باید در رژیم غذایی هر کاربر بصورت خاص مورد توجه قرار گیرد.