مراکز فعال سلامت محور

مراکز فعال سلامت محور

دعوت به همکاری از مراکز فعال در فیلد لایف استایل و تغذیه

دعوت به همکاری از مراکز فعال در فیلد لایف استایل و تغذیه

مدیران و فعالان محترم مجموعه های سلامت محور فعال در حوزه تغذیه و رژیم درمانی

سلام
     از اینکه مجموعه متدمن را برای همکاری جهت تحقق آرمان بهبود سبک زندگی، در جامعه خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم و بر خود می بالیم.
     مجموعه متدمن بر این امر آگاه است که با بهبود تغذیه کاربران تنها بخشی از سلامت آنها را می تواند تضمین نماید و توانایی و امکان رفع اصولی و ریشه ای تمامی مشکلات سلامت محور کاربران خود را ندارد.
     از سوی دیگر مجموعه متدمن با علم به محدودیت های خود در توسعه بخش های مختلف مرتبط با سلامت کاربران و سبک زندگی آنها امیدوار است با همکاری شما عزیزان بتواند گام های موثر و بلندی را در راستای تغییر سبک زندگی کاربران ایرانی بردارد.
     لذا از شما مدیران و فعالان محترم مجموعه های سلامت محور فعال در حوزه تغذیه و رژیم درمانی دعوت می شود تا با محوریت آرمان تغییر در سبک زندگی جامعه و بهبود آن بعنوان فصل مشترک فعالیت همه مجموعه های سلامت محور و ایجاد هم افزایی در منافع مشترک، سعی کنیم تا تک تک کاربران مجموعه های خود را از خدمات و سرویس های سایر مجموعه های سلامت محور فعال آگاه نمائیم. 

بر این اساس مجموعه متدمن چهارچوب همکاری های مشترک میان مجموعه های سلامت محور را طبق منشور سه مرحله ای زیر استوار نموده است:

     اول ) شفافیت در ارائه خدمات و محصولات به کاربران:
       تمامی مجموعه های سلامت محوری که تمایل دارند در چرخه ی بهبود سبک زندگی سالم فعالیت نمایند باید با قبول شفافیت در اطلاع رسانی خدمات و محصولات خود از ارائه اطلاعات غلط و نادرست به کاربران اجتناب کنند. ما انتخاب بر اساس اطلاعات درست را حقی طبیعی و خدشه ناپذیر برای کاربران خود می دانیم و باور داریم که نباید برای دست یابی به منافع مالی کوتاه مدت کاربران را به سمت انتخاب های غلط یا نادرست هدایت نمود؛ بعبارت بهتر: 
                                                            "اعتماد کاربران محترم بزرگترین سرمایه و مهمترین خط قرمز ماست"

       دوم ) استفاده ازبازاریابی مشارکتییا Affiliate marketing

       یکی از جدیدترین و مدرن ترین روشهای بازاریابی و ارائه خدمات در جهان، بازاریابی مشارکتی است، در این روش یک مجموعه سعی می کند تا نواقص احتمالی محصولات یا خدمات خود را با تلفیق آن با محصولات یا خدمات سایر مجموعه ها رفع نماید یا از طریق ترکیب محصول یا خدمت خود با محصول یا خدمت مجموعه ای دیگر ویژگی های مثبت آن را ارتقاع بخشد.

بعبارت بهتر، طبق آیتم دوم:

 "مجموعه های فعال در این سایت می پذیرند تا پس از بیان ویژگی های محصولات و خدمات خود؛ به معرفی سایر مجموعه های سلامت محوری بپردازند که تکمیل کننده یا بهبود دهنده خدمات یا محصولات آنها هستند. این یک مکانیسم  برد - برد  است که امکان دستیابی کاربران گرامی را به پکی کاملتر از خدمات و محصولات فراهم می کند."

       سوم ) تلاش جهت کاهش هزینه های خدمات و محصولات مورد نیاز کاربران گرامی

       مجموعه های سلامت محور فعال در این سایت می پذیرند تا شرایطی را فراهم نمایند که در آن اگر کاربری از خدمات یک مجموعه استفاده کرد و نیاز به استفاده از خدمات سایر مجموعه های سلامت محور نیز داشت، امکان تامین خدمات مورد نیاز خود را با تخفیف نسبت به حالت عادی داشته باشد.

بعبارت بهتر:

"مجموعه های فعال سلامت محور مشارکت کننده در این طرح می پزیرند تا در بلند مدت شرایطی را فراهم نمایند که در آن انگیزه کاربران برای تهیه خدمات از سایر مجموعه ها نیز افزایش یابد، یعنی اگر کاربری خدمتی را از مجموعه A تهیه کرد، بتواند خدمات بعدی مورد نیازش را از سایر مجموعه ها با تخفیف نسبت به حالت عادی دریافت کند."

                                               در صورت تمایل جهت مشارکت در این طرح فرم زیر را جهت بارگذاری اطلاعات خود در سایت متدمن تکمیل بفرمائید

فرم ثبت نام مراکز فعال سلامت محور

پر نمودن فیلدهای ستاره دار اجباری است