دانستنی های مصرف دارو و مکمل - داروهای منتخب عوامل ضد ویروسی (Antiviral Agents)

مشاوره تغذیه ای و رژیم درمانی در خصوص داروهای منتخب ضد ویروسی

مشاوره تغذیه ای و رژیم درمانی در خصوص داروهای منتخب ضد ویروسی

مقالات شماره ۱۵۰۱

کاربر گرامی، در صورتی که داروهای درمان عوامل ضد ویروسی (Antiviral Agents) را مصرف می کنید، لازم است تا از روشی خاص برای مصرف مواد غذایی روزانه مورد نیاز بدنتان پیروی کنید؛ زیرا این گروه از داروها می توانند بر جذب یا عدم جذب برخی مواد غذایی موثر باشند و در عین حال مواد غذایی مصرفی روزانه شما نیز می تواند متقابلاً بر میزان جذب و اثر گذاری این گروه از دارو ها موثر باشند.
متخصصین مجموعه متدمن در مقاله ۱۵۰۱ به بررسی و تدوین دستور العمل های مربوط به تداخلات غذا و دارو برای داروهای مربوط به عوامل ضد ویروسی (Antiviral Agents) پرداخته اند.

بعبارت بهتر این گروه از مقالات به بررسی میزان کالری یا مواد مغذی مورد نیاز بدن شما که با رژیم های غذایی دریافت می کنید نمی پردازد؛ بلکه به بررسی تاثیرات متقابل مواد غذایی و داروهایی که شما هر روز مصرفی می کنید می پردازد و در تلاش است به شما آموزش دهد تا از روش هایی موثر برای کنترل تاثیرات نامطلوب و متقابل مصرف غذا و دارو بر هم استفاده کنید.

خلاصه مقاله تخصصی ۱۵۰۱

در این مقاله به بررسی گروه های دارویی زیر خواهیم پرداخت و در مورد " اثرات و عوارض احتمالی " و " پیام ها و هشدارهای تغذیه ای " این گروه از داروها بصورت خلاصه شده مطالبی ارزنده را بیان خواهیم نمود.

این داروها شامل گروه  زیر هستند:

   والگان سیکلوویر (valganciclovir) با نام تجاری Valcyte

لطفا جهت دریافت کامل این مقاله و بهره مندی از سایر مقالات مربوط به " داروهای منتخب عوامل ضد ویروسی (Antiviral Agents) با شماره ی ۱۵۰۱ " با ثبت نام در سایت و انتخاب یکی از پکیج های زیر ، ضمن دریافت رژیم و مشاوره به اطلاعات کامل موجود در این مقالات نیز دست یابید:
پکیج انتخابی   ۱
پکیج انتخابی  ۴

نظرات و دیدگاه های شما