دانستنی های مصرف دارو و مکمل - داروهای منتخب سرکوب کننده سیستم ایمنی ( ImmunosuppressiveDrugs )

مشاوره تغذیه ای و رژیم درمانی برای داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی

مشاوره تغذیه ای و رژیم درمانی برای داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی

مقالات شماره ۱۰۵۱ تا ۱۰۵۳

کاربر گرامی، در صورتی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می کنید، لازم است تا از روشی خاص برای مصرف مواد غذایی روزانه مورد نیاز بدنتان پیروی کنید؛ زیرا این گروه از داروها می توانند بر جذب یا عدم جذب برخی مواد غذایی موثر باشند و در عین حال مواد غذایی مصرفی روزانه شما نیز می تواند متقابلاً بر میزان جذب و اثر گذاری این گروه از دارو ها موثر باشند.
متخصصین مجموعه متدمن در مقالات ۱۰۵۱ تا ۱۰۵۳ به بررسی و تدوین دستور العمل های مربوط به تداخلات غذا و دارو برای داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی پرداخته اند. 

بعبارت بهتر این گروه از مقالات به بررسی میزان کالری یا مواد مغذی مورد نیاز بدن شما که با رژیم های غذایی دریافت می کنید نمی پردازد؛ بلکه به بررسی تاثیرات متقابل مواد غذایی و داروهایی که شما هر روز مصرفی می کنید می پردازد و در تلاش است به شما آموزش دهد تا از روش هایی موثر برای کنترل تاثیرات نامطلوب و متقابل مصرف غذا و دارو بر هم استفاده کنید.

در مقالات ۱۰۵۱ تا ۱۰۵۳ به بررسی گروه های دارویی زیر خواهیم پرداخت :

       تاکرولیموس (tacrolimus) با نام تجاری Prograf,Envarsus XR
       سیکلوسپورین (cyclosporine) با نام تجاری Neoral,Sandimmune
       مایکوفنولات (mycophenolate) با نام تجاری Cellcept,Myfortic
       سیرولیموس (sirolimus) با نام تجاری Rapamune

مقاله تخصصی شماره ۱۰۵۱

در این مقاله به بررسی داروهای بتاکرولیموس (tacrolimus) و سیکلوسپورین (cyclosporine) خواهیم پرداخت و در مورد   " اثرات و عوارض احتمالی "    و    " پیام ها و هشدارهای تغذیه ای "    این گروه از داروها بصورت خلاصه شده مطالبی ارزنده را بیان خواهیم نمود.

لطفا جهت دریافت کامل این مقاله و بهره مندی از سایر مقالات مربوط به  " داروهای منتخب سرکوب کننده سیستم ایمنی با شماره های ۱۰۵۱ تا ۱۰۵۳ " با ثبت نام در سایت و انتخاب یکی از پکیج های زیر ، ضمن دریافت رژیم و مشاوره به اطلاعات کامل موجود در این مقالات نیز دست یابید:
     پکیج انتخابی   ۱
     پکیج انتخابی  ۴

نظرات و دیدگاه های شما